در ادامه بخوانید.

نامهshy; پنج وزیر بهداشت به رئیس جمهور:

با تعطیلی صنوف غیرضرور و کنترل خروجی شهرها، زنجیره انتقال کرونا را قطع کنید

پنج وزیر بهداشت و هفده استاد برجستهshy; پزشکی کشور در نامه ای خطاب به رئیس جمهور توصیه هایی را برای قطع زنجیره ابتلای کرونا ارائه دادند. در بخشی از این نامه آمده است:

مطمئن shy;ترین راه کنترل و کاهش این بیماری و نجات کشور از ویروس منحوس کرونا، قطع زنجیره تماس افراد سالم با افراد بیمار و ناقل است که لازمهshy; ی آن محدود کردن ترددها و مسافرتshy; ها و تعطیلی صنوف زنجیره غیرضروری و مراکز خرید بزرگ و پر ازدحام و کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرها است. استمرار شرایط فعلی زندگی مردم و تداوم رفت و آمدهای غیرضروری نتیجه shy;ای جز وخامت اوضاع نخواهد داشت.

توصیه اکید ما به عنوان پزشکان متخصص این حوزه این است که با فوریت از همین امروز حداقل به مدت 15 روز کلیه ی دستگاه های غیر اضطراری و کسب و کارهای غیرضرور بهshy; طور کامل تعطیل شود و تنها مراکز تولیدی و فروشگاه shy;ها و مراکز توزیع مواد غذایی و دارویی آنshy;هم با رعایت کامل و سختshy;گیرانه استانداردهای بهداشتی به فعالیت روزانه خود ادامه دهند و با قاطعیت جلوی ترددها و مسافرتshy; های غیرضروری شهری و بینshy; شهری گرفته شود.

ریاست محترم جمهور، عدم رعایت این توصیهshy; ها بازی با جان مردم است. اگر دیر تصمیم گرفته شود، خسارات جبرانshy; ناپذیری به دنبال خواهد داشت و منجر به مرگ تعداد بیشتری از همshy;وطنان خواهد شد.

/فیلم کامل دوربین های مدار بسته مجلس از اول تا آخر حادثه در سینما سه بعدی انتخاب آنلاین

هدیه ارمنستانی ها برای شهدای تهران

تابش: مقاومت شهید تیموری مانع ورود تروریست‌ها به صحن مجلس شد

زنجیره ,قطع ,مراکز ,ها ,shy ,کنترل ,پنج وزیر ,وزیر بهداشت ,و کنترل ,است که ,ها و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

khoshegeleh jobcenter333 orarhoscay backlinkmax sorayakavir donyayba-bazigaran abyeasemani tavanparastar abolghasemekarimi subgxalcoure